a

Facebook

Twitter

Copyright 2009-2019
Tüm Hakları Gizlidir.

09:00 - 18:00

Çalışma Saatleri ( Pzt-Cum )

0216 334 69 65

Çağrı Merkezi

Facebook

Twitter

Menu
a
Hakkımızda
Prizma Hukuk
a

Kendi alanlarında akademik çalışmaları olan avukatlar tarafından kurulan “Prizma” , başta İstanbul, Ankara, İzmir ve giderek bütün Türkiye’de kendine önemli yer edinmeyi başarmış bir hukuk bürosudur.

 

Türkiye’de  bir çok ilde irtibat ve faaliyet ortağı hukuk büroları ile çalışan, ayrıca yurt dışı irtibat büroları ile de müvekkillerine hizmet sağlayabilen Prizma, dünya üzerinde etkili hukuk şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

 

Günümüz dünyasında hızla gelişen hukuk kurallarını yakından takip eden ve meclis çalışmaları ile kanun komisyonlarında bizzat bulunarak ülkemiz hukukuna yön vermeye çalışan  genç ve dinamik ekibi ile, pratik çözümlerle ülkesine ve müvekkillerine başarılı bir şekilde hizmet etmeyi amaçlamıştır.   

 

Prizma, çeşitli hukuk dallarında akademik kadrolardan oluşan danışman heyeti ile sunduğu danışmanlık hizmetleri sayesinde üst düzey kaliteyi  yakalamaktan kıvanç duymaktadır.

 

Prizma aynı zamanda, çeşitli dil ve ülke hukuklarında  tahkim hizmeti de verebilmektedir. 

 

Yargılamanın her safhasında zamanında ve detaylı olarak müvekkillerini bilgilendirmek Prizma’nın öncelikli prensiplerindendir. Müvekkil avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığı, Prizma için hem davaların  hem de danışmanlıkların  yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından önem arz etmektedir.