PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
Basında Prizma
HUKUK BÜROSU, İSTANBULDA AVUKAT, İSTANBUL, İSTANBULDA, ADLİYE, HUKUK DANIŞMANLIK, HUKUK, DANIŞMANLIK, DANIŞMANLIĞI, AVUKAT, DAVA, MAHKEME, YARGITAY, YARGITAY KARARI, İSTANBUL MAHKEME, TAZMİNAT DAVASI, BOŞANMA DAVASI, AİLE MAHKEMESİ, ALACAK DAVASI, İCRA, İFLAS, SENET, ÇEK, TAHSİLAT, HUKUKU, HUKUKİ, İYİ AVUKAT, EN İYİ AVUKAT, EN İYİ HUKUK BÜROSU, GAYRİMENKUL DAVALARI, TAŞINMAZ DAVALARI, DAVASI, DAVALARI, DİLEKÇE, DAVA DİLEKÇESİ, İCRA TAKİBİ, TÜKETİCİ HUKUKU, TÜKETİCİ DAVASI, TÜKETİCİ DAVALARI, İŞ DAVASI, TİCARET DAVASI, MARKA, PATENT,
02 Ocak 2010
Vitrinde yazan indirim, kasada yüzde elliye varmıyor

Mağazaların vitrinleri 'yüzde 50 indirim' ilanlarıyla dolu. Her ne kadar vitrinler 'yüzde 50' indirim dese de müşteri kasaya vardığında indirimleri bu rakamı bulmuyor. Çünkü mağazalar genelde "yüzde 50'ye varan" gibi ifadeler kullanıyor. Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı avukat Hakan Tokbaş, tüketicinin bu ifadelerle yanıltıldığını ifade ediyor.

Haberin linki: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=935136&keyfield=2268616B616E20746F6B6261C59F22


20 Haziran 2009
Bu kez varile benzin mayaladı   

Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş, "27 Mayıs'ta gerçekleştirdiğimiz '1 liralık benzin alma' eylemi üzerine EPDK, firmalara 20 Haziran'a kadar fiyatlarını aşağı çekmesi için süre vermiş, aksi halde müdahale yetkisini kullanacağını açıklamıştı. Biz de fiyatın düşürülmemesi halinde tüketiciler olarak satın almama gücümüzü kullanacağız." diye konuştu.


Haberin linki: http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=861035&keyfield=2268616B616E20746F6B6261C59F22

1   2   3