PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.
Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
Basında Prizma
HUKUK BÜROSU, İSTANBULDA AVUKAT, İSTANBUL, İSTANBULDA, ADLİYE, HUKUK DANIŞMANLIK, HUKUK, DANIŞMANLIK, DANIŞMANLIĞI, AVUKAT, DAVA, MAHKEME, YARGITAY, YARGITAY KARARI, İSTANBUL MAHKEME, TAZMİNAT DAVASI, BOŞANMA DAVASI, AİLE MAHKEMESİ, ALACAK DAVASI, İCRA, İFLAS, SENET, ÇEK, TAHSİLAT, HUKUKU, HUKUKİ, İYİ AVUKAT, EN İYİ AVUKAT, EN İYİ HUKUK BÜROSU, GAYRİMENKUL DAVALARI, TAŞINMAZ DAVALARI, DAVASI, DAVALARI, DİLEKÇE, DAVA DİLEKÇESİ, İCRA TAKİBİ, TÜKETİCİ HUKUKU, TÜKETİCİ DAVASI, TÜKETİCİ DAVALARI, İŞ DAVASI, TİCARET DAVASI, MARKA, PATENT,
05 Kasım 2009
Bankada hesabı olanlar dikkat!

Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş, bütün tüketicileri, hesaplarından tahsil edilen yıllık hesap işletim ücretinin iptali için vakit geçirmeden Tüketici Sorunları Hakem Heyetlerine başvurmaya, bankaları ise kanuni dayanağı olmayan hesap işletim ücreti uygulamasından bir an evvel vazgeçmeye çağırdı.

Haberin linki: http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Categoryid=1&Newsid=269120

30 Temmuz 2009
Araç sahiplerine uyarı!

Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Hesaplamalarımıza göre son 5 yılda, 80 bin tüketici yaklaşık toplam 120 milyon lira fazla MTV ödemiştir" dedi. Uygulama kapsamında geriye dönük 5 yıllık MTV iadesi istenebileceğini belirten Tokbaş, tüketicilerin "www.tuketiciler.org" internet adresinden edinebilecekleri "düzeltme dilekçesi" ve ilgili formla vergi dairesine başvurması gerektiğini söyledi.

Haberin linki: http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Categoryid=1&Newsid=251495

22 Nisan 2009
Psikolojik taciz!

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindebir hemşire avukatları Hakan Topbaş ve Ömer Faruk Sungur aracılığıyla 2005'ten bu yana kendisine psikolojik taciz uyguladıklarını, "gerizekalı, embesil, yalaka" gibi hakaret içeren notlar yazdıklarını ve iftira attıklarını iddia ettiği 2 iş arkadaşı hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Haberin linki: http://www9.gazetevatan.com/haberdetay.asp?Categoryid=1&Newsid=2346091    2