PRİZMA

Hukuki Uyarı
Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği'nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Sitede sunulan bilgiler hakkında Prizma Hukuk & Danışmanlık sorumluluk kabul etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler Prizma Hukuk & Danışmanlık'a ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır.




Hukuk & Danışmanlık
+90 216
334 6965
e-posta yolla


♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık,  İstanbul'da!.. 

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TBMM tarafından düzenlenen Sivil Toplum Kuruluşlarının Yasama Sürecine Etkin Katılımı ve Görüş Alma: Bir Model Arayışı konferansına katılmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, European Academy For Law and Legislation (EALL) kurumunun davetlisi olarak Lahey'de 3 günlük "consultation" konulu eğitim programına katılmış ve program sonunda kurumun "consultation"  sertifikasına hak kazanmıştır.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TPE tarafından düzenlenen "Taklit Ürünlerin Tehlikeleri" konulu konferansın davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk ekibi, TSE tarafından düzenlenen "Tüketicilerin Standardizasyon Faaliyetlerine Katılımı" konulu seminerin davetlisiydi.

♦♦♦♦♦

Prizma Hukuk & Danışmanlık taşındı.

♦♦♦♦♦

Türkiye'de ilk defa mobbing bir suç olarak tasnif edildi. Büromuz tarafından açılan mobbing davası, kamuoyunda büyük ilgi gördü. 

♦♦♦♦♦
Anasayfa     
FAALİYET ALANLARIMIZ
Basında Prizma
30 Haziran 2009
"Yasa TBMM'ye iade edilmeli"

Tüketiciler Birliği Ankara Şubesi Başkanı Hakan Tokbaş, kredi kartı borçlarının yapılandırılmasına yönelik yasal düzenlemenin meclise iade edilmesini istedi.

Haberin linki: http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=65624

19 Haziran 2009
Benzin fiyatları protesto edildi

Tüketiciler Birliği, yüksek akaryakıt fiyatlarına tepki amacıyla, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) önünde eylem yaptı.Eylem çerçevesinde temsili Nasreddin Hoca, bir varil içindeki ''suyu benzin ile mayalama'' gösterisinde bulundu.Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş, burada yaptığı konuşmada, birliğin 2008 yılında Rekabet Kurulu'na yaptığı müracaat üzerine düzenlenen Akaryakıt Sektör Raporu ile sektörde rekabetin hakim firmalarca engellendiği ve hakim durumun kötüye kullanılarak, keyfi fiyat politikasınını uygulandığının açıkça belirlendiğini belirtti.

Haberin linki: http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=63272

27 Mayıs 2009
"Benzin al-ma!"

Tüketiciler Birliği Ankara Şube Başkanı Hakan Tokbaş, tüketicinin petrol tüketme zorunluluğunun bütçe açıklarının kapatılmasına fırsat olarak kullanıldığını belirterek, ''Türkiye tüketicisi olarak dünyanın en pahalı benzininden kurtulmak istiyoruz'' dedi.

Haberin linki: http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=59084

HUKUK BÜROSU, İSTANBULDA AVUKAT, İSTANBUL, İSTANBULDA, ADLİYE, HUKUK DANIŞMANLIK, HUKUK, DANIŞMANLIK, DANIŞMANLIĞI, AVUKAT, DAVA, MAHKEME, YARGITAY, YARGITAY KARARI, İSTANBUL MAHKEME, TAZMİNAT DAVASI, BOŞANMA DAVASI, AİLE MAHKEMESİ, ALACAK DAVASI, İCRA, İFLAS, SENET, ÇEK, TAHSİLAT, HUKUKU, HUKUKİ, İYİ AVUKAT, EN İYİ AVUKAT, EN İYİ HUKUK BÜROSU, GAYRİMENKUL DAVALARI, TAŞINMAZ DAVALARI, DAVASI, DAVALARI, DİLEKÇE, DAVA DİLEKÇESİ, İCRA TAKİBİ, TÜKETİCİ HUKUKU, TÜKETİCİ DAVASI, TÜKETİCİ DAVALARI, İŞ DAVASI, TİCARET DAVASI, MARKA, PATENT,
1   2